niedziela, 22 września 2013

NOWY PROJEKT

Chyba każda szydełkująca osoba wie, co to jest Granny's Square, obecnie bardzo modny motyw. Dzięki tym różnorodnym motywom, można stworzyć prawdziwe cuda, które ozdobią dom, ale również niepowtarzalne ubrania czy dodatki.

Któż by nie chciał w chłodne zimowe wieczory przykryć się takimi kocami:

Daisy crochet blanket pretty color combo too BabyLove Brand Framed Garden Blanket/Afghan, great color gift baby shower or lapghan - 36" square

albo położyć się na takich poduszkach:

Granny square inspiration    granny squares

Wychodząc z domu miło otulić się pięknymi szalikami:
Granny Squares found on a London fashion runway! House of Holland #grannysquare scarf - so modern and fun (DIY inspiration post)  Granny Square Scarf

lub aby łapki nie zmarzły założyć kolorowe mitenki:

Nella valigia della Buru: free crochet patterns

Sprawa jest prosta. Wystarczy złapać szydełko, wybrać odpowiadająca nam kolorystykę oraz interesujący wzór. Ponieważ wzorów Granny's Square jest wiele i czasami ciężko w tym natłoku znaleźć coś ciekawego, wpadłam na pomysł nowego projektu:


O co będzie chodziło w moim projekcie? Już tłumaczę. Wyszukam dla Was w sieci i gazetach interesujące motywy i raz w tygodniu, począwszy od 1 października, będę dzieliła się nimi. Każdy post projektowy będzie zawierał schemat, przykładowo wykonany kwadrat oraz jeżeli będziecie chcieli się do mnie przyłączyć, kwadraty przez Was wykonane.

Spotykamy się już 1 października.

1 komentarz :

Dziękuję za miłe słowa.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...